Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-07-04 22:05:17 335
Lehet:)

Jó éjt mindenkinek mára!

A hozzászólás:
Danone Creative Commons License 2003-07-04 22:02:15 334
Negatíííív? Nem fújt,kommunikálni próbált :)
Lehet,hogy éppen azt üvöltözte,hogy nééézdddd máááár,ootttt a naaagyiiii! :)))) (az ölemben ül :) )
Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-04 21:59:52 333
Szia Danone,

Nem gondoltam volna, hogy ilyen negatív hatásokat váltok ki egy unokámból.....:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!