|
|
|
|
 |
Danone
2003-07-04 22:02:15
|
334
|
Negatíííív? Nem fújt,kommunikálni próbált :)
Lehet,hogy éppen azt üvöltözte,hogy nééézdddd máááár,ootttt a naaagyiiii! :)))) (az ölemben ül :) ) |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-07-04 21:59:52
|
333
|
Szia Danone,
Nem gondoltam volna, hogy ilyen negatív hatásokat váltok ki egy unokámból.....:) |
|
Előzmény:
 |
Danone
2003-07-04 21:55:35
|
332
|
SZia,
A Brandy jelezte,hogy topicon vagy :)
Amint megjelentél,elkezdett óbégatni :)))))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|