|
|
|
|
 |
Danone
2003-07-04 21:55:35
|
332
|
SZia,
A Brandy jelezte,hogy topicon vagy :)
Amint megjelentél,elkezdett óbégatni :)))))
|
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-07-04 21:53:23
|
331
|
Szia,
Valóban nem, most jöttem haza és nem mindig tudok okosakat mondani:))
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-07-04 15:13:59
|
325
|
Sziasztok!
ballage: bár már "beszéltünk", én is nagyon örülök és továbbra is megy a drukk!!!
Danone: De jó téged is itt látni! Macskuszok?
Szuszmók: nem válaszoltál... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|