Keresés

Részletes keresés

Danone Creative Commons License 2003-07-04 21:55:35 332
SZia,
A Brandy jelezte,hogy topicon vagy :)
Amint megjelentél,elkezdett óbégatni :)))))
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-04 21:53:23 331
Szia,

Valóban nem, most jöttem haza és nem mindig tudok okosakat mondani:))

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-04 15:13:59 325
Sziasztok!

ballage: bár már "beszéltünk", én is nagyon örülök és továbbra is megy a drukk!!!

Danone: De jó téged is itt látni! Macskuszok?

Szuszmók: nem válaszoltál...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!