Keresés

Részletes keresés

Vízálló Creative Commons License 2003-07-05 19:31:30 339
Szia! :)

Csak amíg elviselik az agymenéseimet. :))

Beszéljünk a macskákról is? Miaúúú! Ennyit tudok róluk. :))))

A hozzászólás:
Danone Creative Commons License 2003-07-04 21:53:14 330
Hát sziiiaaaa :)
Téged itt is látni? :)))
Előzmény:
Vízálló Creative Commons License 2003-07-04 21:15:28 326
Hogyne... hogy itt is én legyek a fekete bárány... ezt nem veszem beeeeee...

Ja, ez nem az RTL-fórum... :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!