Keresés

Részletes keresés

Vízálló Creative Commons License 2003-07-05 19:29:49 338
Hi!

Hogy értsd a másik részét is, ittt az RTL-Fórum A tévéhez nem sok köze van. :)

Olvass bele, csak fekete bárányok vannak beeenne. :)))

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-04 21:31:47 327
Szió!

Csak a "beeee"-ig értem, de lehet hogy azért mert nincs TV-m!

Üdv!

Előzmény:
Vízálló Creative Commons License 2003-07-04 21:15:28 326
Hogyne... hogy itt is én legyek a fekete bárány... ezt nem veszem beeeeee...

Ja, ez nem az RTL-fórum... :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!