|
|
|
|
 |
Vízálló
2003-07-05 19:29:49
|
338
|
Hi!
Hogy értsd a másik részét is, ittt az RTL-Fórum A tévéhez nem sok köze van. :)
Olvass bele, csak fekete bárányok vannak beeenne. :))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-07-04 21:31:47
|
327
|
Szió!
Csak a "beeee"-ig értem, de lehet hogy azért mert nincs TV-m!
Üdv! |
|
Előzmény:
 |
Vízálló
2003-07-04 21:15:28
|
326
|
Hogyne... hogy itt is én legyek a fekete bárány... ezt nem veszem beeeeee...
Ja, ez nem az RTL-fórum... :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|