|
|
|
|
 |
Danone
2003-07-04 21:53:14
|
330
|
Hát sziiiaaaa :)
Téged itt is látni? :)))
|
|
 |
Törölt nick
2003-07-04 21:31:47
|
327
|
Szió!
Csak a "beeee"-ig értem, de lehet hogy azért mert nincs TV-m!
Üdv! |
|
A hozzászólás:
 |
Vízálló
2003-07-04 21:15:28
|
326
|
Hogyne... hogy itt is én legyek a fekete bárány... ezt nem veszem beeeeee...
Ja, ez nem az RTL-fórum... :))) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-07-03 23:12:51
|
320
|
Kösz! Csak a szűrés felől érdeklődtem! Gondolom ez sem specifikus macskabetegség!
Ballage csak holnap lesz 10 körül, már én is nagyon várom!
Vízálló: Remek! Csak rontsd nyugottan, hiszen így legalább látszik, hogy van neki! :)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|