Keresés

Részletes keresés

András111 Creative Commons License 2003-07-06 13:05:18 165
Padlizsán:
ja igen, az udvari@mail.datanet.hu - ról kapod a levelet, oda is írd légyszi a választ, az itteni cím nem működik.
Uplink Creative Commons License 2003-07-06 10:10:19 164
Egy het utan ujra a neten...Kis technikai problemaim adodtak.

Padlizsan kuldd el a valaszat mailben, erdekelne.
koszi.

A hozzászólás:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-07-04 18:47:44 162
sziasztok, sikerült beszélnem egy önkorm képviselővel, ha valakit érdekel, hogy mit mondott, írjon emailt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!