|
|
|
|
 |
András111
2003-07-06 13:05:18
|
165
|
Padlizsán:
ja igen, az udvari@mail.datanet.hu - ról kapod a levelet, oda is írd légyszi a választ, az itteni cím nem működik. |
|
 |
Uplink
2003-07-06 10:10:19
|
164
|
Egy het utan ujra a neten...Kis technikai problemaim adodtak.
Padlizsan kuldd el a valaszat mailben, erdekelne.
koszi.
|
|
A hozzászólás:
 |
padlizsán 007
2003-07-04 18:47:44
|
162
|
| sziasztok, sikerült beszélnem egy önkorm képviselővel, ha valakit érdekel, hogy mit mondott, írjon emailt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|