|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-07-04 21:53:23
|
331
|
Szia,
Valóban nem, most jöttem haza és nem mindig tudok okosakat mondani:))
|
|
 |
Danone
2003-07-04 21:50:59
|
328
|
Szia,
Köszönöm,hogy eddig kimaradtam,az csak az indexnek köszönhető,ugyanis ha én neten vagyok,akkor tuti,hogy a fórum nem működik...és általában fél óra után feladom :)
Köszönjük,jól van mindenki.
A Roxy cirmák rengeteget eszik, és csak az oldalán alszik,sokat helyezkedik, nagy nyögésekkel párosítva :)
Szerintem a hasa is nagy,de már nem mondok semmit :)
Te cirmákjaid? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-07-04 15:13:59
|
325
|
Sziasztok!
ballage: bár már "beszéltünk", én is nagyon örülök és továbbra is megy a drukk!!!
Danone: De jó téged is itt látni! Macskuszok?
Szuszmók: nem válaszoltál... |
|
Előzmény:
 |
Danone
2003-07-04 15:04:54
|
324
|
| Gratulálok,igazán jó hír :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|