Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-07-04 21:53:23 331
Szia,

Valóban nem, most jöttem haza és nem mindig tudok okosakat mondani:))

Danone Creative Commons License 2003-07-04 21:50:59 328
Szia,
Köszönöm,hogy eddig kimaradtam,az csak az indexnek köszönhető,ugyanis ha én neten vagyok,akkor tuti,hogy a fórum nem működik...és általában fél óra után feladom :)

Köszönjük,jól van mindenki.
A Roxy cirmák rengeteget eszik, és csak az oldalán alszik,sokat helyezkedik, nagy nyögésekkel párosítva :)
Szerintem a hasa is nagy,de már nem mondok semmit :)
Te cirmákjaid?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-04 15:13:59 325
Sziasztok!

ballage: bár már "beszéltünk", én is nagyon örülök és továbbra is megy a drukk!!!

Danone: De jó téged is itt látni! Macskuszok?

Szuszmók: nem válaszoltál...

Előzmény:
Danone Creative Commons License 2003-07-04 15:04:54 324
Gratulálok,igazán jó hír :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!