|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-07-04 15:13:59
|
325
|
Sziasztok!
ballage: bár már "beszéltünk", én is nagyon örülök és továbbra is megy a drukk!!!
Danone: De jó téged is itt látni! Macskuszok?
Szuszmók: nem válaszoltál... |
|
A hozzászólás:
 |
Danone
2003-07-04 15:04:54
|
324
|
| Gratulálok,igazán jó hír :))) |
|
Előzmény:
 |
ballage
2003-07-04 09:56:27
|
323
|
Sziasztok, köszönöm a drukkolást!!!
Szóval Voltunk tegnap uh-n, nem talált semmit a doki a veséjében (hurrrááááá), se PKD, se egyéb szervi elváltozás. Vett tőle vizeletmintát (hétfőre lesz kész), s ha az is teljesen negatív, akkor nincs semmi gond :) Úgyhogy örülünk remélem :)))))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|