Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-04 15:13:59 325
Sziasztok!

ballage: bár már "beszéltünk", én is nagyon örülök és továbbra is megy a drukk!!!

Danone: De jó téged is itt látni! Macskuszok?

Szuszmók: nem válaszoltál...

A hozzászólás:
Danone Creative Commons License 2003-07-04 15:04:54 324
Gratulálok,igazán jó hír :)))
Előzmény:
ballage Creative Commons License 2003-07-04 09:56:27 323
Sziasztok, köszönöm a drukkolást!!!
Szóval Voltunk tegnap uh-n, nem talált semmit a doki a veséjében (hurrrááááá), se PKD, se egyéb szervi elváltozás. Vett tőle vizeletmintát (hétfőre lesz kész), s ha az is teljesen negatív, akkor nincs semmi gond :) Úgyhogy örülünk remélem :)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!