|
|
|
|
 |
András111
2003-07-06 01:52:31
|
163
|
| Padlizsán: mail ment, remélem jó híreket mondasz...:))) |
|
A hozzászólás:
 |
padlizsán 007
2003-07-04 14:59:23
|
161
|
Persze, kérdezz csak.
Napok óta alig tudok feljönni az indexre, valami gáz lehet vele... És elvonási tünetek kezdtek mutatkozni.... :-)))
EGyébként engedély még nincs, újabb ígéretek, hogy két hét múlva már biztos lesz valami....
Az önkormi képviselővel meg nem tudtam beszélni (M) mert akkor épp nem ért rá, de ma megint annyira felhúzott az önkormi, hogy a hétvégén megint megpróbálkozom....
|
|
Előzmény:
 |
András111
2003-07-04 13:35:54
|
160
|
Padlizsán!
Él az info-beli mail címed? Kérdeznék magánban tőled...:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|