Keresés

Részletes keresés

padlizsán 007 Creative Commons License 2003-07-04 14:59:23 161
Persze, kérdezz csak.

Napok óta alig tudok feljönni az indexre, valami gáz lehet vele... És elvonási tünetek kezdtek mutatkozni.... :-)))
EGyébként engedély még nincs, újabb ígéretek, hogy két hét múlva már biztos lesz valami....
Az önkormi képviselővel meg nem tudtam beszélni (M) mert akkor épp nem ért rá, de ma megint annyira felhúzott az önkormi, hogy a hétvégén megint megpróbálkozom....

A hozzászólás:
András111 Creative Commons License 2003-07-04 13:35:54 160
Padlizsán!

Él az info-beli mail címed? Kérdeznék magánban tőled...:))

Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-06-27 12:02:55 158
Ma még nem tudtam beszélni az önkormival - nem veszik fel a telefont!!!
Nem tudom, véletlen-e ez vagy direkt...
A Pilis-Invest se tud semmit, azt mondják, az új építési iroda vezető a hunyó, aki sosincs ott, és amikor ott van, se ír alá semmit. Ők se tudták még elérni, mert sose volt ott.
Remélhetőleg ma este találkozom az egyik önkorm.képviselővel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!