Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-07-04 21:52:20 329
Ez remek hír, jól drukkoltunk!!!:))) Puszi Sábának!!!

De legalább a PKD-ről is beszéltünk.....

Danone Creative Commons License 2003-07-04 15:04:54 324
Gratulálok,igazán jó hír :)))
A hozzászólás:
ballage Creative Commons License 2003-07-04 09:56:27 323
Sziasztok, köszönöm a drukkolást!!!
Szóval Voltunk tegnap uh-n, nem talált semmit a doki a veséjében (hurrrááááá), se PKD, se egyéb szervi elváltozás. Vett tőle vizeletmintát (hétfőre lesz kész), s ha az is teljesen negatív, akkor nincs semmi gond :) Úgyhogy örülünk remélem :)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!