|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-07-04 21:52:20
|
329
|
Ez remek hír, jól drukkoltunk!!!:))) Puszi Sábának!!!
De legalább a PKD-ről is beszéltünk..... |
|
 |
Danone
2003-07-04 15:04:54
|
324
|
| Gratulálok,igazán jó hír :))) |
|
A hozzászólás:
 |
ballage
2003-07-04 09:56:27
|
323
|
Sziasztok, köszönöm a drukkolást!!!
Szóval Voltunk tegnap uh-n, nem talált semmit a doki a veséjében (hurrrááááá), se PKD, se egyéb szervi elváltozás. Vett tőle vizeletmintát (hétfőre lesz kész), s ha az is teljesen negatív, akkor nincs semmi gond :) Úgyhogy örülünk remélem :)))))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|