Keresés

Részletes keresés

Vízálló Creative Commons License 2003-07-05 19:43:27 340
Én tanácsot? Milyen témában? Én semmihez sem értek, max... ááá, ahhoz sem. :))
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-04 05:03:07 321
Na, majd mikor te adsz tanácsokat!!!!!:)))
Előzmény:
Vízálló Creative Commons License 2003-07-03 23:00:03 319
Az nehéz lehetett. Legalábbis úgy gondolom. Betegen ugyanolyan hatékonyan lehet tenyészteni mint egészségesen?

/Na jó, befejeztem. Nem rontom tovább a topic színvonalát/

:)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!