Keresés

Részletes keresés

Vízálló Creative Commons License 2003-07-04 21:15:28 326
Hogyne... hogy itt is én legyek a fekete bárány... ezt nem veszem beeeeee...

Ja, ez nem az RTL-fórum... :)))

szuszmok Creative Commons License 2003-07-04 05:06:23 322
Valóban nem. a szűrésről még annyit, nem mindenki tudja elvégezni, egy speciális fej (UH) kell hozzá, ha jól tudom. Általában az idősebb (2 évtől) cicák esetében fordul elő, de erre nincs szabály, bármikor felbukkanhat és nincs prevenció, a szűrés csak segít kiszűrni.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 23:12:51 320
Kösz! Csak a szűrés felől érdeklődtem! Gondolom ez sem specifikus macskabetegség!

Ballage csak holnap lesz 10 körül, már én is nagyon várom!

Vízálló: Remek! Csak rontsd nyugottan, hiszen így legalább látszik, hogy van neki! :))))

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 22:39:03 318
balage: mit mondott a doki??????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!