|
|
|
|
 |
Vízálló
2003-07-04 21:15:28
|
326
|
Hogyne... hogy itt is én legyek a fekete bárány... ezt nem veszem beeeeee...
Ja, ez nem az RTL-fórum... :))) |
|
 |
szuszmok
2003-07-04 05:06:23
|
322
|
| Valóban nem. a szűrésről még annyit, nem mindenki tudja elvégezni, egy speciális fej (UH) kell hozzá, ha jól tudom. Általában az idősebb (2 évtől) cicák esetében fordul elő, de erre nincs szabály, bármikor felbukkanhat és nincs prevenció, a szűrés csak segít kiszűrni. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-07-03 23:12:51
|
320
|
Kösz! Csak a szűrés felől érdeklődtem! Gondolom ez sem specifikus macskabetegség!
Ballage csak holnap lesz 10 körül, már én is nagyon várom!
Vízálló: Remek! Csak rontsd nyugottan, hiszen így legalább látszik, hogy van neki! :)))) |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-07-03 22:39:03
|
318
|
| balage: mit mondott a doki?????? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|