Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-07-04 05:03:07 321
Na, majd mikor te adsz tanácsokat!!!!!:)))
A hozzászólás:
Vízálló Creative Commons License 2003-07-03 23:00:03 319
Az nehéz lehetett. Legalábbis úgy gondolom. Betegen ugyanolyan hatékonyan lehet tenyészteni mint egészségesen?

/Na jó, befejeztem. Nem rontom tovább a topic színvonalát/

:)))))

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 22:18:54 315
Szia Vízálló,

Megbuggyantál???:)))

Én spéci a betegszabim alatt is tenyésztettem....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!