Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 23:12:51 320
Kösz! Csak a szűrés felől érdeklődtem! Gondolom ez sem specifikus macskabetegség!

Ballage csak holnap lesz 10 körül, már én is nagyon várom!

Vízálló: Remek! Csak rontsd nyugottan, hiszen így legalább látszik, hogy van neki! :))))

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 22:39:03 318
balage: mit mondott a doki??????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!