|
|
|
|
 |
Vízálló
2003-07-03 23:00:03
|
319
|
Az nehéz lehetett. Legalábbis úgy gondolom. Betegen ugyanolyan hatékonyan lehet tenyészteni mint egészségesen?
/Na jó, befejeztem. Nem rontom tovább a topic színvonalát/
:))))) |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-07-03 22:18:54
|
315
|
Szia Vízálló,
Megbuggyantál???:)))
Én spéci a betegszabim alatt is tenyésztettem.... |
|
Előzmény:
 |
Vízálló
2003-07-03 19:16:48
|
309
|
Üdv Mindenkinek!
Nekem az a problémám, hogy nem vagyok tisztában a "macskatenyésztés" fogalmával.
Nem tudom elképzelni, mit is csinál naponta egy hivatásos macskatenyésztő.
Valahogy úgy képzelem el, hogy reggel felébred, fogat mos, gyorsan tenyészt egy kicsit, aztán elmegy dolgozni a polgári munkahelyére. Onnan hazaérve /főleg, ha kicsit késik/, folytatja a tenyésztést. Ha sokat késett, akkor gondolom, gyorsabban tenyészt.
Szóval, hogy is van ez?
:))))))
(Bocs, Poche! Szuszmók majd kiment, hogy én amúgy sem vagyok ép.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|