Keresés

Részletes keresés

Vízálló Creative Commons License 2003-07-03 23:00:03 319
Az nehéz lehetett. Legalábbis úgy gondolom. Betegen ugyanolyan hatékonyan lehet tenyészteni mint egészségesen?

/Na jó, befejeztem. Nem rontom tovább a topic színvonalát/

:)))))

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 22:18:54 315
Szia Vízálló,

Megbuggyantál???:)))

Én spéci a betegszabim alatt is tenyésztettem....

Előzmény:
Vízálló Creative Commons License 2003-07-03 19:16:48 309
Üdv Mindenkinek!

Nekem az a problémám, hogy nem vagyok tisztában a "macskatenyésztés" fogalmával.

Nem tudom elképzelni, mit is csinál naponta egy hivatásos macskatenyésztő.

Valahogy úgy képzelem el, hogy reggel felébred, fogat mos, gyorsan tenyészt egy kicsit, aztán elmegy dolgozni a polgári munkahelyére. Onnan hazaérve /főleg, ha kicsit késik/, folytatja a tenyésztést. Ha sokat késett, akkor gondolom, gyorsabban tenyészt.

Szóval, hogy is van ez?

:))))))

(Bocs, Poche! Szuszmók majd kiment, hogy én amúgy sem vagyok ép.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!