Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 22:31:09 317
ez jó hír!!!!:-))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 21:16:53 313
Jelentem: Az Egyetemen, nem találtak semmit a hasmenéses kiscicánál! Ott is a konzervre gyanakodnak, most csak fött csirkehusit kap, meg probiost meg még valami port! Hála Istennek, csak a gazdi túl aggódó!:)))))))))))))))
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 20:18:39 312
Illetve a született cicák száma, nem az alomszám!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!