|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-07-03 21:16:53
|
313
|
| Jelentem: Az Egyetemen, nem találtak semmit a hasmenéses kiscicánál! Ott is a konzervre gyanakodnak, most csak fött csirkehusit kap, meg probiost meg még valami port! Hála Istennek, csak a gazdi túl aggódó!:))))))))))))))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-07-03 20:18:39
|
312
|
| Illetve a született cicák száma, nem az alomszám! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-07-03 20:16:08
|
311
|
Vízálló: :))))))))))))))))))))))))))))))
Ha emlékezetem nem csal, és nem keverlek senkivel akkor: Nálatok lesz hamarosan baba, nem?
Szuszmók: A dominánsan öröklődő betegségek alatt azt kell értenünk, hogy mindenképpen öröklődik v. hogy öröklődhet? Nem találtam sehol erre választ.
A másik, neked mi a véleményed arról, amit írtam Xsaraval kapcsolatban? Hogy ha kevés az alomszám, akkor azt javasolják, hogy az állandó ivarzások káros hatásainak kiszűrésére adjuk újra férjhez a cicát (akár elválasztás elött v. közvetlen utána)? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|