Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 21:16:53 313
Jelentem: Az Egyetemen, nem találtak semmit a hasmenéses kiscicánál! Ott is a konzervre gyanakodnak, most csak fött csirkehusit kap, meg probiost meg még valami port! Hála Istennek, csak a gazdi túl aggódó!:)))))))))))))))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 20:18:39 312
Illetve a született cicák száma, nem az alomszám!
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 20:16:08 311
Vízálló: :))))))))))))))))))))))))))))))
Ha emlékezetem nem csal, és nem keverlek senkivel akkor: Nálatok lesz hamarosan baba, nem?

Szuszmók: A dominánsan öröklődő betegségek alatt azt kell értenünk, hogy mindenképpen öröklődik v. hogy öröklődhet? Nem találtam sehol erre választ.
A másik, neked mi a véleményed arról, amit írtam Xsaraval kapcsolatban? Hogy ha kevés az alomszám, akkor azt javasolják, hogy az állandó ivarzások káros hatásainak kiszűrésére adjuk újra férjhez a cicát (akár elválasztás elött v. közvetlen utána)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!