|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-07-05 08:01:53
|
337
|
Sziasztok,
Az egyik kérdés, gyosan, még "unoka" látogatás előtt:
Nekem anno azt mondta egy szülészet terén specialistának tartott állatorvos, akivel csak úgy beszélgettünk, hiszen, nekem sohasem volt ilyenm pici almom, hogy minden, gyors egymás utánban történő szülés megviseli az állat szervezetetét, teljesen mindegy, hogy egy-két kölyök vagy éppen hat született. Nem tudom, más állatorvos osztja- ezt a véleményt . Nekem nincs erről gyakorlati tapasztalatom, meg hát nekem két és fél éve született az első almom csak....Igy "csak" elvben tudom ezt osztani...
most megyek....és simizem Tücsit!!! |
|
 |
Vízálló
2003-07-03 22:12:31
|
314
|
Baba=Kiscica? Mert ha igen, akkor tegnapelőtt óta van egy új "babánk". :)))
Térjünk csak vissza a problémámhoz. Hogy is megy ez a tenyésztés? (Erre nem kaptam választ) :)))))))))))))) |
|
 |
Törölt nick
2003-07-03 20:18:39
|
312
|
| Illetve a született cicák száma, nem az alomszám! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-07-03 20:16:08
|
311
|
Vízálló: :))))))))))))))))))))))))))))))
Ha emlékezetem nem csal, és nem keverlek senkivel akkor: Nálatok lesz hamarosan baba, nem?
Szuszmók: A dominánsan öröklődő betegségek alatt azt kell értenünk, hogy mindenképpen öröklődik v. hogy öröklődhet? Nem találtam sehol erre választ.
A másik, neked mi a véleményed arról, amit írtam Xsaraval kapcsolatban? Hogy ha kevés az alomszám, akkor azt javasolják, hogy az állandó ivarzások káros hatásainak kiszűrésére adjuk újra férjhez a cicát (akár elválasztás elött v. közvetlen utána)? |
|
Előzmény:
 |
Vízálló
2003-07-03 19:16:48
|
309
|
Üdv Mindenkinek!
Nekem az a problémám, hogy nem vagyok tisztában a "macskatenyésztés" fogalmával.
Nem tudom elképzelni, mit is csinál naponta egy hivatásos macskatenyésztő.
Valahogy úgy képzelem el, hogy reggel felébred, fogat mos, gyorsan tenyészt egy kicsit, aztán elmegy dolgozni a polgári munkahelyére. Onnan hazaérve /főleg, ha kicsit késik/, folytatja a tenyésztést. Ha sokat késett, akkor gondolom, gyorsabban tenyészt.
Szóval, hogy is van ez?
:))))))
(Bocs, Poche! Szuszmók majd kiment, hogy én amúgy sem vagyok ép.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|