Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 22:18:54 315
Szia Vízálló,

Megbuggyantál???:)))

Én spéci a betegszabim alatt is tenyésztettem....

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 20:16:08 311
Vízálló: :))))))))))))))))))))))))))))))
Ha emlékezetem nem csal, és nem keverlek senkivel akkor: Nálatok lesz hamarosan baba, nem?

Szuszmók: A dominánsan öröklődő betegségek alatt azt kell értenünk, hogy mindenképpen öröklődik v. hogy öröklődhet? Nem találtam sehol erre választ.
A másik, neked mi a véleményed arról, amit írtam Xsaraval kapcsolatban? Hogy ha kevés az alomszám, akkor azt javasolják, hogy az állandó ivarzások káros hatásainak kiszűrésére adjuk újra férjhez a cicát (akár elválasztás elött v. közvetlen utána)?

A hozzászólás:
Vízálló Creative Commons License 2003-07-03 19:16:48 309
Üdv Mindenkinek!

Nekem az a problémám, hogy nem vagyok tisztában a "macskatenyésztés" fogalmával.

Nem tudom elképzelni, mit is csinál naponta egy hivatásos macskatenyésztő.

Valahogy úgy képzelem el, hogy reggel felébred, fogat mos, gyorsan tenyészt egy kicsit, aztán elmegy dolgozni a polgári munkahelyére. Onnan hazaérve /főleg, ha kicsit késik/, folytatja a tenyésztést. Ha sokat késett, akkor gondolom, gyorsabban tenyészt.

Szóval, hogy is van ez?

:))))))

(Bocs, Poche! Szuszmók majd kiment, hogy én amúgy sem vagyok ép.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!