|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-07-03 22:18:54
|
315
|
Szia Vízálló,
Megbuggyantál???:)))
Én spéci a betegszabim alatt is tenyésztettem.... |
|
 |
Törölt nick
2003-07-03 20:16:08
|
311
|
Vízálló: :))))))))))))))))))))))))))))))
Ha emlékezetem nem csal, és nem keverlek senkivel akkor: Nálatok lesz hamarosan baba, nem?
Szuszmók: A dominánsan öröklődő betegségek alatt azt kell értenünk, hogy mindenképpen öröklődik v. hogy öröklődhet? Nem találtam sehol erre választ.
A másik, neked mi a véleményed arról, amit írtam Xsaraval kapcsolatban? Hogy ha kevés az alomszám, akkor azt javasolják, hogy az állandó ivarzások káros hatásainak kiszűrésére adjuk újra férjhez a cicát (akár elválasztás elött v. közvetlen utána)? |
|
A hozzászólás:
 |
Vízálló
2003-07-03 19:16:48
|
309
|
Üdv Mindenkinek!
Nekem az a problémám, hogy nem vagyok tisztában a "macskatenyésztés" fogalmával.
Nem tudom elképzelni, mit is csinál naponta egy hivatásos macskatenyésztő.
Valahogy úgy képzelem el, hogy reggel felébred, fogat mos, gyorsan tenyészt egy kicsit, aztán elmegy dolgozni a polgári munkahelyére. Onnan hazaérve /főleg, ha kicsit késik/, folytatja a tenyésztést. Ha sokat késett, akkor gondolom, gyorsabban tenyészt.
Szóval, hogy is van ez?
:))))))
(Bocs, Poche! Szuszmók majd kiment, hogy én amúgy sem vagyok ép.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|