|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-07-03 19:43:22
|
310
|
Már te is írtad és egyetértek vele, hogy nincs szükség az offolásra, itt mindent szabad!
Keresztapám aki elég sok nyelven tud (kb.6) azt mondja, hogy az első tanult nyelv után a többi már nem nehéz! :)
Szerencsés helyzetben van, Svájcba született magyar szülőktől, ez alapban 4 nyelv, vonatokat tervez és a cége képviseletében (meg persze nyaralni:)) bejárta a világot, így tanult többek között kínaiul, sokx csak azt nem értem, hogyan van ideje akármire is, de macskaszeretete (és állat) példamutató!
Szóval a PKD szűrésről annyit tudok, hogy 1 éves kör körül érdemes elvégeztetni, de nem tudom, hogy van ez? Ezt is érdemes évente ismételni????
A HCM-ről mondanál valamit? |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-07-03 18:43:21
|
308
|
Hát ez itt OFF, de megértem, hogy a nyelvtudás hiánya nagyobb szenvedés, mint a tudásért való küzdelem, ezt kátom xxel-en is:( nekem ez azért nem gond, mert 9 éves korom óta tanultam őket, eszperantóval kezdve, most majd talán a spanyolba vágok bele, csak úgy, mert ez meg az én nagy szerelmem:_)) de ez a jövő zenéje...
német kéne, amasckák miatt is...de az nem emyg...lelkileg.... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-07-03 18:24:39
|
306
|
Ezt honnan veszed?
A nyelvtudás hiánya nagyobb szenvedés, de a nyelvtudásért is meg fogok szenvedni!!! :)))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|