Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 19:43:22 310
Már te is írtad és egyetértek vele, hogy nincs szükség az offolásra, itt mindent szabad!

Keresztapám aki elég sok nyelven tud (kb.6) azt mondja, hogy az első tanult nyelv után a többi már nem nehéz! :)
Szerencsés helyzetben van, Svájcba született magyar szülőktől, ez alapban 4 nyelv, vonatokat tervez és a cége képviseletében (meg persze nyaralni:)) bejárta a világot, így tanult többek között kínaiul, sokx csak azt nem értem, hogyan van ideje akármire is, de macskaszeretete (és állat) példamutató!

Szóval a PKD szűrésről annyit tudok, hogy 1 éves kör körül érdemes elvégeztetni, de nem tudom, hogy van ez? Ezt is érdemes évente ismételni????
A HCM-ről mondanál valamit?

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 18:43:21 308
Hát ez itt OFF, de megértem, hogy a nyelvtudás hiánya nagyobb szenvedés, mint a tudásért való küzdelem, ezt kátom xxel-en is:( nekem ez azért nem gond, mert 9 éves korom óta tanultam őket, eszperantóval kezdve, most majd talán a spanyolba vágok bele, csak úgy, mert ez meg az én nagy szerelmem:_)) de ez a jövő zenéje...

német kéne, amasckák miatt is...de az nem emyg...lelkileg....

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 18:24:39 306
Ezt honnan veszed?

A nyelvtudás hiánya nagyobb szenvedés, de a nyelvtudásért is meg fogok szenvedni!!! :))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!