Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 18:43:21 308
Hát ez itt OFF, de megértem, hogy a nyelvtudás hiánya nagyobb szenvedés, mint a tudásért való küzdelem, ezt kátom xxel-en is:( nekem ez azért nem gond, mert 9 éves korom óta tanultam őket, eszperantóval kezdve, most majd talán a spanyolba vágok bele, csak úgy, mert ez meg az én nagy szerelmem:_)) de ez a jövő zenéje...

német kéne, amasckák miatt is...de az nem emyg...lelkileg....

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 18:24:39 306
Ezt honnan veszed?

A nyelvtudás hiánya nagyobb szenvedés, de a nyelvtudásért is meg fogok szenvedni!!! :))))))

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 18:18:45 304
Mosolygok:)))

a nyelvtudásért meg kell szenvedni:)) mint ahogyan a PC-s ismeretekért is, amiben viszont te vagy jobb:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!