|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-07-03 18:43:21
|
308
|
Hát ez itt OFF, de megértem, hogy a nyelvtudás hiánya nagyobb szenvedés, mint a tudásért való küzdelem, ezt kátom xxel-en is:( nekem ez azért nem gond, mert 9 éves korom óta tanultam őket, eszperantóval kezdve, most majd talán a spanyolba vágok bele, csak úgy, mert ez meg az én nagy szerelmem:_)) de ez a jövő zenéje...
német kéne, amasckák miatt is...de az nem emyg...lelkileg.... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-07-03 18:24:39
|
306
|
Ezt honnan veszed?
A nyelvtudás hiánya nagyobb szenvedés, de a nyelvtudásért is meg fogok szenvedni!!! :)))))) |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-07-03 18:18:45
|
304
|
Mosolygok:)))
a nyelvtudásért meg kell szenvedni:)) mint ahogyan a PC-s ismeretekért is, amiben viszont te vagy jobb:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|