Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 18:24:39 306
Ezt honnan veszed?

A nyelvtudás hiánya nagyobb szenvedés, de a nyelvtudásért is meg fogok szenvedni!!! :))))))

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 18:18:45 304
Mosolygok:)))

a nyelvtudásért meg kell szenvedni:)) mint ahogyan a PC-s ismeretekért is, amiben viszont te vagy jobb:)))

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 18:17:03 303
Azért mosolyogj egy kicsit, hiszen ez építő vita volt, nem olyan mint "ott" szokott lenni!!! :)))

Te előnybe vagy velem szemben én csak mo-i hallomásokból tájékozódom, te pedig a világháló előnyeit élvezed több nyelven! Ezért is lehet, hogy neked van igazad...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!