|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-07-03 18:18:45
|
304
|
Mosolygok:)))
a nyelvtudásért meg kell szenvedni:)) mint ahogyan a PC-s ismeretekért is, amiben viszont te vagy jobb:))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-07-03 18:17:03
|
303
|
Azért mosolyogj egy kicsit, hiszen ez építő vita volt, nem olyan mint "ott" szokott lenni!!! :)))
Te előnybe vagy velem szemben én csak mo-i hallomásokból tájékozódom, te pedig a világháló előnyeit élvezed több nyelven! Ezért is lehet, hogy neked van igazad...
|
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-07-03 18:13:18
|
301
|
| összefoglaltam alatta..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|