|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-07-03 18:17:03
|
303
|
Azért mosolyogj egy kicsit, hiszen ez építő vita volt, nem olyan mint "ott" szokott lenni!!! :)))
Te előnybe vagy velem szemben én csak mo-i hallomásokból tájékozódom, te pedig a világháló előnyeit élvezed több nyelven! Ezért is lehet, hogy neked van igazad...
|
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-07-03 18:13:18
|
301
|
| összefoglaltam alatta..... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-07-03 18:09:00
|
299
|
Szerencsére aby nincs közöttük!
Nyilván azért mert ott volt a legtöbb ilyen eset és mint azt sajnos tudjuk szaporítók is léteznek akik nem foglalkoznak holmi PKD-val! Tény, hogy erre az ő esetükben jobban oda kell figyelni.
Mind1 ilyeneken kár vitatkozni! Sajnos van PKD...
Az viszont tényleg méltánytalan volt, hogy betettél egy angol szöveget, fordítás nélkül, amikor tudod, hogy az angol nekem kínai! :))) Szerencsére ennyit azért megértek! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|