|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-07-03 17:53:00
|
295
|
Persze!!!
Mindenki fel van szólítva egyetemes drukkra! |
|
 |
szuszmok
2003-07-03 17:51:45
|
294
|
:-))
Drukkolunk!!!! Remélem, semmi komoly, de kérlek, írd meg mit mondott, hadd tanuljunk belőle!!! |
|
A hozzászólás:
 |
ballage
2003-07-03 17:43:43
|
292
|
| Megnyugtattál, hogy jó doki, a sok kérdőjeledből azt gondoltam, hogy nem. Remélem ki fog derülni, hogy mi a gáz... Drukkoljatok!!! |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-07-03 17:21:59
|
289
|
De, Manó és Pearly tesztjét ő csinálta. Most dr. Manczúrhoz járunk, mert ott a szívizom-tesztet is megcsinálja egyszerre.
Őket kettőjüket tudtam elképzelni én is, de a késői időpont miatt csak Vrabély-t...Mi anno este kilencre voltunk invitálva.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|