Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-03 17:53:00 295
Persze!!!

Mindenki fel van szólítva egyetemes drukkra!

szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 17:51:45 294
:-))
Drukkolunk!!!! Remélem, semmi komoly, de kérlek, írd meg mit mondott, hadd tanuljunk belőle!!!
A hozzászólás:
ballage Creative Commons License 2003-07-03 17:43:43 292
Megnyugtattál, hogy jó doki, a sok kérdőjeledből azt gondoltam, hogy nem. Remélem ki fog derülni, hogy mi a gáz... Drukkoljatok!!!
Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 17:21:59 289
De, Manó és Pearly tesztjét ő csinálta. Most dr. Manczúrhoz járunk, mert ott a szívizom-tesztet is megcsinálja egyszerre.
Őket kettőjüket tudtam elképzelni én is, de a késői időpont miatt csak Vrabély-t...Mi anno este kilencre voltunk invitálva....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!