Keresés

Részletes keresés

ballage Creative Commons License 2003-07-03 17:43:43 292
Megnyugtattál, hogy jó doki, a sok kérdőjeledből azt gondoltam, hogy nem. Remélem ki fog derülni, hogy mi a gáz... Drukkoljatok!!!
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 17:21:59 289
De, Manó és Pearly tesztjét ő csinálta. Most dr. Manczúrhoz járunk, mert ott a szívizom-tesztet is megcsinálja egyszerre.
Őket kettőjüket tudtam elképzelni én is, de a késői időpont miatt csak Vrabély-t...Mi anno este kilencre voltunk invitálva....
Előzmény:
ballage Creative Commons License 2003-07-03 17:16:41 286
Szuszmók igen, miért? Nem jó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!