Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 17:21:59 289
De, Manó és Pearly tesztjét ő csinálta. Most dr. Manczúrhoz járunk, mert ott a szívizom-tesztet is megcsinálja egyszerre.
Őket kettőjüket tudtam elképzelni én is, de a késői időpont miatt csak Vrabély-t...Mi anno este kilencre voltunk invitálva....
A hozzászólás:
ballage Creative Commons License 2003-07-03 17:16:41 286
Szuszmók igen, miért? Nem jó?
Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 17:14:01 285
Dr. Vrabély-hez mentek????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!