Keresés

Részletes keresés

ballage Creative Commons License 2003-07-03 17:21:51 288
A Dr. Manczúrhoz mentünk volna különben, csak ő augusztusig szabin van...
ballage Creative Commons License 2003-07-03 17:16:41 286
Szuszmók igen, miért? Nem jó?
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 17:14:01 285
Dr. Vrabély-hez mentek????
Előzmény:
ballage Creative Commons License 2003-07-03 15:55:02 283
Poche, a Sábának csináltak egy vérvételt, s kijött, hogy vmi gond van a veséjével (még pontosan nem tudom, hogy mi, mert a doki ugyan megnézte uh-val, de csak azt látta, hogy a bal veséje vmiért nem jó, a jobbat meg meg se találta. S rendes dokihoz illően elküldött egy specialistához, ma este megyünk megnézetni). Van az abyknál vmi örökeltes vesegond, vagy vmi amiről te tudsz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!