|
|
|
|
 |
ballage
2003-07-03 17:21:51
|
288
|
| A Dr. Manczúrhoz mentünk volna különben, csak ő augusztusig szabin van... |
|
 |
ballage
2003-07-03 17:16:41
|
286
|
| Szuszmók igen, miért? Nem jó? |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-07-03 17:14:01
|
285
|
| Dr. Vrabély-hez mentek???? |
|
Előzmény:
 |
ballage
2003-07-03 15:55:02
|
283
|
| Poche, a Sábának csináltak egy vérvételt, s kijött, hogy vmi gond van a veséjével (még pontosan nem tudom, hogy mi, mert a doki ugyan megnézte uh-val, de csak azt látta, hogy a bal veséje vmiért nem jó, a jobbat meg meg se találta. S rendes dokihoz illően elküldött egy specialistához, ma este megyünk megnézetni). Van az abyknál vmi örökeltes vesegond, vagy vmi amiről te tudsz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|