Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-07-03 09:24:03 280
Viszont szépen kiadja a vörös ezüstöt....
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-02 22:57:08 279
Jahhh! :)))))))))))

Nem fogtam fel, hogy arra gondolsz, nem értettem mi az hogy háttér!(asztem tenyésztésileg gondolod v. ilyesmi:))

Köszi, de aranyos vagy!

Az az igazság, hogy nem tetszik ez a háttér, túl sötétnek találom...

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-02 17:25:06 278
Nem, nem vele, csak láttam a honlapot és mivel vörcsi, ezért gondoltam a hátteret is megmutatom. Németországban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!