Keresés

Részletes keresés

KRCGenk Creative Commons License 2003-07-03 01:45:25 270
Lenne egy-ket kerdesem!

A cattle ranch kajat termel? Milyen gyarat kell hozza epiteni?

A logging camp pontosan mi celt szolgal?

A market place-en a tropicoi lakosok vasarolnak, vagy a turistak? kb. hanyat epitsek belole, es hova?

Hany kikotot epitsek? Most ketto van, az egyikre csak cruiser-ek jonnak, a masikra meg csak teherszallitok..

Rumot mibol csinaljak?:) Milyen farm kell hozza?

Most csak ennyi....:)

KRCGenk Creative Commons License 2003-07-03 01:31:04 269
Szeva Dzsč-Mŕn!

Szep kis(tenyleg az:P) szigetet hoztal ossze!

Ja-ja!!! En is nagyon varom mar RT 3-mat!!:)

Nyomta valaki mar a Tropico 2-vel? Velemenyek?

A hozzászólás:
J-MAN Creative Commons License 2003-07-02 20:54:08 268
Az nekem is jól jönne, Attilio! (kösz, ha összejön: j.uzlet@freemail.hu )


OFF: Még 105 nap, és jön a Railroad Tycoon 3!

Előzmény:
KRCGenk Creative Commons License 2003-07-01 21:25:08 267
Attiliokam!

Meg van meg ez a magyar map neked? Ha igen, akkor kuld el nekem!

krcgenk@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!