|
|
|
|
 |
KRCGenk
2003-07-03 01:45:25
|
270
|
Lenne egy-ket kerdesem!
A cattle ranch kajat termel? Milyen gyarat kell hozza epiteni?
A logging camp pontosan mi celt szolgal?
A market place-en a tropicoi lakosok vasarolnak, vagy a turistak? kb. hanyat epitsek belole, es hova?
Hany kikotot epitsek? Most ketto van, az egyikre csak cruiser-ek jonnak, a masikra meg csak teherszallitok..
Rumot mibol csinaljak?:) Milyen farm kell hozza?
Most csak ennyi....:) |
|
 |
KRCGenk
2003-07-03 01:31:04
|
269
|
Szeva Dzsč-Mŕn!
Szep kis(tenyleg az:P) szigetet hoztal ossze!
Ja-ja!!! En is nagyon varom mar RT 3-mat!!:)
Nyomta valaki mar a Tropico 2-vel? Velemenyek?
|
|
A hozzászólás:
 |
J-MAN
2003-07-02 20:54:08
|
268
|
Az nekem is jól jönne, Attilio! (kösz, ha összejön: j.uzlet@freemail.hu )
OFF: Még 105 nap, és jön a Railroad Tycoon 3! |
|
Előzmény:
 |
KRCGenk
2003-07-01 21:25:08
|
267
|
Attiliokam!
Meg van meg ez a magyar map neked? Ha igen, akkor kuld el nekem!
krcgenk@freemail.hu
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|