Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-02 22:57:08 279
Jahhh! :)))))))))))

Nem fogtam fel, hogy arra gondolsz, nem értettem mi az hogy háttér!(asztem tenyésztésileg gondolod v. ilyesmi:))

Köszi, de aranyos vagy!

Az az igazság, hogy nem tetszik ez a háttér, túl sötétnek találom...

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-02 17:25:06 278
Nem, nem vele, csak láttam a honlapot és mivel vörcsi, ezért gondoltam a hátteret is megmutatom. Németországban.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-02 17:07:32 277
Vele fogod fedeztetni?
Nagyon szép ez a cicc! Hol él?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!