|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-07-02 22:57:08
|
279
|
Jahhh! :)))))))))))
Nem fogtam fel, hogy arra gondolsz, nem értettem mi az hogy háttér!(asztem tenyésztésileg gondolod v. ilyesmi:))
Köszi, de aranyos vagy!
Az az igazság, hogy nem tetszik ez a háttér, túl sötétnek találom... |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-07-02 17:25:06
|
278
|
| Nem, nem vele, csak láttam a honlapot és mivel vörcsi, ezért gondoltam a hátteret is megmutatom. Németországban. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-07-02 17:07:32
|
277
|
Vele fogod fedeztetni?
Nagyon szép ez a cicc! Hol él? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|