|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-07-02 17:07:32
|
277
|
Vele fogod fedeztetni?
Nagyon szép ez a cicc! Hol él? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-07-02 16:11:10
|
273
|
Remélem sikerül! Most fedezitek be v. csak késöbb?
Sorrel kandúrka, 3 és fél hónapos, a Tóth Évától van és nagyon jó származású és szép szülőktől! Remélem legalább olyan szép lesz mint a papája, v. ha lehet még szebb!!!! :)))))
Holnapra beterveztem 1 fotózást, úgyhogy lesznek képek, szerintem már holnap!
Még nem volt sorrel cicám (csak Hadassa) ezért lehet, hogy nem lesz jó drapériám, szerinted a kék kihozza jól a vöröset? Nem akarom zöld háttérrel, mert akkor túl intenzív lenne a szin, bár lehet, hogy jól nézne ki... v. szerinted durva lenne a halvány lila?
Gondolom azárt MC-ban otthon vagy!? :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|