Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-02 17:07:32 277
Vele fogod fedeztetni?
Nagyon szép ez a cicc! Hol él?
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-02 16:50:36 276
Ez a jövő zenéje most per pillanat...

Háttér:

és ez a háttér??:)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-02 16:11:10 273
Remélem sikerül! Most fedezitek be v. csak késöbb?

Sorrel kandúrka, 3 és fél hónapos, a Tóth Évától van és nagyon jó származású és szép szülőktől! Remélem legalább olyan szép lesz mint a papája, v. ha lehet még szebb!!!! :)))))
Holnapra beterveztem 1 fotózást, úgyhogy lesznek képek, szerintem már holnap!
Még nem volt sorrel cicám (csak Hadassa) ezért lehet, hogy nem lesz jó drapériám, szerinted a kék kihozza jól a vöröset? Nem akarom zöld háttérrel, mert akkor túl intenzív lenne a szin, bár lehet, hogy jól nézne ki... v. szerinted durva lenne a halvány lila?

Gondolom azárt MC-ban otthon vagy!? :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!