Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-07-02 16:50:36 276
Ez a jövő zenéje most per pillanat...

Háttér:

és ez a háttér??:)

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-02 16:16:03 274
Nálatok is "játszatják a farkukkal" a mamacicák a kicsiket?
Tegnap hosszú idejig néztem miket művel...teljesen olyan mozdulatokat csinált, mint 1 tekergő kigyó, meg mint 1 giliszta. Egy darabig ugyan abban a ritmusban, majd hirtelen váltás, kicsit össze-vissza utána meg messzebbre...hihetetlen! :)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-02 16:11:10 273
Remélem sikerül! Most fedezitek be v. csak késöbb?

Sorrel kandúrka, 3 és fél hónapos, a Tóth Évától van és nagyon jó származású és szép szülőktől! Remélem legalább olyan szép lesz mint a papája, v. ha lehet még szebb!!!! :)))))
Holnapra beterveztem 1 fotózást, úgyhogy lesznek képek, szerintem már holnap!
Még nem volt sorrel cicám (csak Hadassa) ezért lehet, hogy nem lesz jó drapériám, szerinted a kék kihozza jól a vöröset? Nem akarom zöld háttérrel, mert akkor túl intenzív lenne a szin, bár lehet, hogy jól nézne ki... v. szerinted durva lenne a halvány lila?

Gondolom azárt MC-ban otthon vagy!? :)))

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-02 16:02:06 272
Nem, nem csináltatunk még, hiszen ez tegnap realizálódott a maga teljes valójában. A kandúr nem kipróbált, s Flamy-nek is ez lett volna az első...természetesen, újra be lesz fedeztetve...

milyen szinű, hány hónapos, honnan jött (bár abyban nem vagyok otthon, nem mintha másban otthon lennék)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!