Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-02 16:11:10 273
Remélem sikerül! Most fedezitek be v. csak késöbb?

Sorrel kandúrka, 3 és fél hónapos, a Tóth Évától van és nagyon jó származású és szép szülőktől! Remélem legalább olyan szép lesz mint a papája, v. ha lehet még szebb!!!! :)))))
Holnapra beterveztem 1 fotózást, úgyhogy lesznek képek, szerintem már holnap!
Még nem volt sorrel cicám (csak Hadassa) ezért lehet, hogy nem lesz jó drapériám, szerinted a kék kihozza jól a vöröset? Nem akarom zöld háttérrel, mert akkor túl intenzív lenne a szin, bár lehet, hogy jól nézne ki... v. szerinted durva lenne a halvány lila?

Gondolom azárt MC-ban otthon vagy!? :)))

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-02 16:02:06 272
Nem, nem csináltatunk még, hiszen ez tegnap realizálódott a maga teljes valójában. A kandúr nem kipróbált, s Flamy-nek is ez lett volna az első...természetesen, újra be lesz fedeztetve...

milyen szinű, hány hónapos, honnan jött (bár abyban nem vagyok otthon, nem mintha másban otthon lennék)?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-02 15:41:04 271
Igen, olvastam a nevek topicban, csak nem volt időm reagálni, mert közeli hozzátartozóim átvették az uralmat.

Sajnálom! :(((

Csináltattatok valamilyen vizsgálatot, hogy pontosan kiderüljön, mi volt a hézag?

Most befedezitek újra?

Nálam Xsaraval van a gond, már harmadjára tüzel vissza és nem adhatok neki semmit, nem jól van. Azt monják adjam férjhez (csak 1 lúrkója született) , mert így nagyobb baj is lehet a folytonos ivarzástól...ilyenkor ez orvosi javaslat...

Mit akarsz tudni róla? ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!