|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-07-02 16:02:06
|
272
|
Nem, nem csináltatunk még, hiszen ez tegnap realizálódott a maga teljes valójában. A kandúr nem kipróbált, s Flamy-nek is ez lett volna az első...természetesen, újra be lesz fedeztetve...
milyen szinű, hány hónapos, honnan jött (bár abyban nem vagyok otthon, nem mintha másban otthon lennék)? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-07-02 15:41:04
|
271
|
Igen, olvastam a nevek topicban, csak nem volt időm reagálni, mert közeli hozzátartozóim átvették az uralmat.
Sajnálom! :(((
Csináltattatok valamilyen vizsgálatot, hogy pontosan kiderüljön, mi volt a hézag?
Most befedezitek újra?
Nálam Xsaraval van a gond, már harmadjára tüzel vissza és nem adhatok neki semmit, nem jól van. Azt monják adjam férjhez (csak 1 lúrkója született) , mert így nagyobb baj is lehet a folytonos ivarzástól...ilyenkor ez orvosi javaslat...
Mit akarsz tudni róla? ;)
|
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-07-02 15:03:59
|
270
|
Szia Poche!
Gratulálok Kongó érkezéséhez!!!:) tudhatunk róla valami közelebbit?
Internet kábelek elvágása: no comment:(
Flamy nem terhes, de hát tudtam én a lelkem mélyén, csak jó volt hinni. ez van. Azért nem dől össze a világ.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|