|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-07-02 15:03:59
|
270
|
Szia Poche!
Gratulálok Kongó érkezéséhez!!!:) tudhatunk róla valami közelebbit?
Internet kábelek elvágása: no comment:(
Flamy nem terhes, de hát tudtam én a lelkem mélyén, csak jó volt hinni. ez van. Azért nem dől össze a világ.... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-07-02 14:14:14
|
269
|
Sziatok!
Bocs, hogy nem jelentkeztem, de nem volt internetünk, mert valaki viccből elvágta az összes kábelt! Ugye milyen vicces emberek vannak? :(
Orvos látta, csak arra tudott gyanakodni amire mi, ma sajnos újra ment a hasa, ráadásul nyálkás volt.:( Remélem nem lesz komoly baj, most az egyetemre vitték a gyanus növényszármazékokkal együtt...du. fogok többet tudni!
Mindezek után üdítőleg: Megérkezett Kongó a kis kandúrcim!!! Gyönyörü és nagyon kedves!!! :)))))))
Nálatok mi a nagy helyzet? |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-07-01 21:05:52
|
268
|
és vékonybél-gyulladásra is gondolnék:((
rendeződtek a dolgok??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|