Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-07-02 15:03:59 270
Szia Poche!

Gratulálok Kongó érkezéséhez!!!:) tudhatunk róla valami közelebbit?

Internet kábelek elvágása: no comment:(

Flamy nem terhes, de hát tudtam én a lelkem mélyén, csak jó volt hinni. ez van. Azért nem dől össze a világ....

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-02 14:14:14 269
Sziatok!

Bocs, hogy nem jelentkeztem, de nem volt internetünk, mert valaki viccből elvágta az összes kábelt! Ugye milyen vicces emberek vannak? :(

Orvos látta, csak arra tudott gyanakodni amire mi, ma sajnos újra ment a hasa, ráadásul nyálkás volt.:( Remélem nem lesz komoly baj, most az egyetemre vitték a gyanus növényszármazékokkal együtt...du. fogok többet tudni!

Mindezek után üdítőleg: Megérkezett Kongó a kis kandúrcim!!! Gyönyörü és nagyon kedves!!! :)))))))

Nálatok mi a nagy helyzet?

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-01 21:05:52 268
és vékonybél-gyulladásra is gondolnék:((

rendeződtek a dolgok???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!