|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
hc
2003-07-02 05:29:13
|
84
|
| Nem tudom létezel-e másik nicken, de 70 hozzászólással és 300000-en felüli sorszámmal nem lehet túl nagy kötődésed az Indexhez. Én ide írkálok amióta csak létezik. Így aztán zavar, ha egyre több a bunkó a fórumban és az is, hogy a szőrkesztyűség színvonala rekormélységbe tudott zuhanni. Sok olyan arc van itt, akikkel már jóval több a kapcsolatom, mint, hogy eelküldöm az anyjukba. :-) Kivárom - de nem ölbetett kézzel -, hogy a szemét eltűnik az Indexről és ismét felfelé ível a pályája. |
|
Előzmény:
 |
_Artagas_
2003-07-01 22:36:50
|
83
|
szerintem tulspirazzatok a dolgot.
en nem akarok itt ellenreklamot csinalni az indexnek de ha ennyire nem szeretitek miert olvassatok?
en tudok legalam 5 ujsagot fejbol amit ki nem allhatok...megse irok nekik hetente hogy milyen hulyek (pedig azok) hanem egyszeruen nem veszem meg oket:)
a "teritsuk jo utra az indexet" kommandos akcio kozben jusson eszetekbe az a csomo ember aki olyannak szereti amilyen.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|