Keresés

Részletes keresés

Léleklepke Creative Commons License 2003-07-01 18:57:10 211
Tudom, azaz sejtem...a kutyások nem azok a szigorú emberek:)))))
A hozzászólás:
SpinyNorman Creative Commons License 2003-07-01 18:53:28 209
A "kutyázz be" után lett volna egy smiley, csak lemaradt. :) Nem vagyok én ilyen szigorú. :)
Előzmény:
Léleklepke Creative Commons License 2003-07-01 18:33:56 207
Hát, az ottani dolgozók helyében én sem dicsekednék el ezzel. Mikor voltam ott körülnézni, picit megsápadtam. Brutális. De tudom, hogy nem sajnálkozással lesz jobb a helyzet. Ronda leszek és erőszakos, asszem, mármint a Kedvesemmel; megsúgom majd Neki, hogy már egy élet megmentésével is tettünk valamit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!