|
|
|
|
 |
Léleklepke
2003-07-01 18:57:10
|
211
|
| Tudom, azaz sejtem...a kutyások nem azok a szigorú emberek:))))) |
|
A hozzászólás:
 |
SpinyNorman
2003-07-01 18:53:28
|
209
|
| A "kutyázz be" után lett volna egy smiley, csak lemaradt. :) Nem vagyok én ilyen szigorú. :) |
|
Előzmény:
 |
Léleklepke
2003-07-01 18:33:56
|
207
|
| Hát, az ottani dolgozók helyében én sem dicsekednék el ezzel. Mikor voltam ott körülnézni, picit megsápadtam. Brutális. De tudom, hogy nem sajnálkozással lesz jobb a helyzet. Ronda leszek és erőszakos, asszem, mármint a Kedvesemmel; megsúgom majd Neki, hogy már egy élet megmentésével is tettünk valamit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|