|
|
|
|
 |
SpinyNorman
2003-07-03 17:52:57
|
218
|
| Tegnap sajnos nem tudtunk kimenni az Illatos útra, de remélem, holnap már semmi nem jön közbe. Már előre aggódom, mennyire nehéz lesz csak egyetlen kutyát kiválasztani, a többit meg otthagyni...De tudom, a helyes megközelítés az, hogy egyet megmentek, míg amúgy egyet sem tudnék megmenteni. |
|
A hozzászólás:
 |
SpinyNorman
2003-07-01 18:31:06
|
206
|
Igazság szerint én már holnap vinném :)
Amennyiben a barátnőmmel sikerül kimennünk az Illatos útra (esetleg Békásra, a Fehérkereszthez), akkor már szerdán egy kislánnyal gyarapodik a család. És elnevezheti a nagymamám :) |
|
Előzmény:
 |
AliceCsodaországban
2003-07-01 18:27:01
|
205
|
Ne szarakodj, vidd oda, aztán hagyd magára vele néhány napig... :-)))
Az a baj a nagymamáddal, hogy nem határozta el magát, tudat alatt azt várja, hogy mások döntsenek helyette. Tényleg... :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|