Keresés

Részletes keresés

SpinyNorman Creative Commons License 2003-07-03 17:52:57 218
Tegnap sajnos nem tudtunk kimenni az Illatos útra, de remélem, holnap már semmi nem jön közbe. Már előre aggódom, mennyire nehéz lesz csak egyetlen kutyát kiválasztani, a többit meg otthagyni...De tudom, a helyes megközelítés az, hogy egyet megmentek, míg amúgy egyet sem tudnék megmenteni.
A hozzászólás:
SpinyNorman Creative Commons License 2003-07-01 18:31:06 206
Igazság szerint én már holnap vinném :)
Amennyiben a barátnőmmel sikerül kimennünk az Illatos útra (esetleg Békásra, a Fehérkereszthez), akkor már szerdán egy kislánnyal gyarapodik a család. És elnevezheti a nagymamám :)
Előzmény:
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003-07-01 18:27:01 205
Ne szarakodj, vidd oda, aztán hagyd magára vele néhány napig... :-)))

Az a baj a nagymamáddal, hogy nem határozta el magát, tudat alatt azt várja, hogy mások döntsenek helyette. Tényleg... :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!