|
|
|
|
 |
SpinyNorman
2003-07-01 18:31:06
|
206
|
Igazság szerint én már holnap vinném :)
Amennyiben a barátnőmmel sikerül kimennünk az Illatos útra (esetleg Békásra, a Fehérkereszthez), akkor már szerdán egy kislánnyal gyarapodik a család. És elnevezheti a nagymamám :) |
|
A hozzászólás:
 |
AliceCsodaországban
2003-07-01 18:27:01
|
205
|
Ne szarakodj, vidd oda, aztán hagyd magára vele néhány napig... :-)))
Az a baj a nagymamáddal, hogy nem határozta el magát, tudat alatt azt várja, hogy mások döntsenek helyette. Tényleg... :-) |
|
Előzmény:
 |
SpinyNorman
2003-07-01 18:20:58
|
203
|
| Hát, a nagymamám lelkiállapotát még én sem tudom pontosan átérezni, mert mnidig másra hivatkozik, miért ne legyen új kutyánk. Hol arra, hogy rossz gazdái voltunk Kormosnak, amiatt halt meg - ez nincs így: Kormi 10-12 éves volt, amikor a buszon találkoztunk és kiválasztott engem. Hazamentünk és ott maradt. Azóta négy és fél év telt el, szinte ltejesen megőszült, még a hasa is fehér lett. Sajnos ők sem élhetnek örökké, de úgy érzem, Korminak boldog élete volt, legalábbis az utolsó négy és fél éve. Hol arra hivatkozik, hogy nincs hol aludjon a kutya (a szüleimnek adtuk a kosarát, de amúgy is inkább a szőnyegken aludt, vagy a foteljében). Hol arra (ez lehet a legvalószínűbb), hogy úgy sajnálta szegény kutyát, amikor beteg lett. Én hiába mondom neki, hogy megértem, de más kutyának az élete múlik a befogadáson (az Illatos útról szeretnék kihozni egy kutyát). Bár ma reggel volt némi elmozdulás, s egész addig jutottunk, hogy "és hogy hívnák?". Elvileg most úgy néz ki, pénteken kimentek egy kutyust, remélem, addig nem gondolja meg magát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|