Keresés

Részletes keresés

Léleklepke Creative Commons License 2003-07-01 18:33:56 207
Hát, az ottani dolgozók helyében én sem dicsekednék el ezzel. Mikor voltam ott körülnézni, picit megsápadtam. Brutális. De tudom, hogy nem sajnálkozással lesz jobb a helyzet. Ronda leszek és erőszakos, asszem, mármint a Kedvesemmel; megsúgom majd Neki, hogy már egy élet megmentésével is tettünk valamit.
A hozzászólás:
SpinyNorman Creative Commons License 2003-07-01 18:26:02 204
A "szortírozás" (micsoda eufémizmus!) időpontja változó. Minél több kutya van bent, annál sűrűbben. Beteg kutyáknak, az éppen bentlévő dolgozónak nem szimpatikus kutyának kevesebb az esélye. Minél tovább van bent egy kutya, annál kevesebb az esélye... A 14 napot néha nem várják ki, dee előfordul, hogy tovább tartják a kutyákat. Az a baj, hogy nem tudni, kit vittek ki és ki maradt ott örökre...
Előzmény:
Léleklepke Creative Commons License 2003-07-01 18:14:52 202
Milyen gyakran van az Illatos úton "szortírozás"? Azt tudom, hogy a hivatalos két hetet nem szokták betartani...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!