Keresés

Részletes keresés

SpinyNorman Creative Commons License 2003-07-01 18:26:02 204
A "szortírozás" (micsoda eufémizmus!) időpontja változó. Minél több kutya van bent, annál sűrűbben. Beteg kutyáknak, az éppen bentlévő dolgozónak nem szimpatikus kutyának kevesebb az esélye. Minél tovább van bent egy kutya, annál kevesebb az esélye... A 14 napot néha nem várják ki, dee előfordul, hogy tovább tartják a kutyákat. Az a baj, hogy nem tudni, kit vittek ki és ki maradt ott örökre...
A hozzászólás:
Léleklepke Creative Commons License 2003-07-01 18:14:52 202
Milyen gyakran van az Illatos úton "szortírozás"? Azt tudom, hogy a hivatalos két hetet nem szokták betartani...
Előzmény:
LAJKA Creative Commons License 2003-07-01 17:18:53 199
Úgy látszik, azt nem érti, hogy életmentésről van szó. azok, akik most bennt vannak, főleg a malamut, egyáltalán nem biztos, hogy életben lesznek akár egy hét vagy pár nap múlva. ha cselekedni akartok, minél előbb. Nem azért, mert annyira súlyos beteg lenne, hanem mert "kiszortírozzák" és megölik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!