Keresés

Részletes keresés

Léleklepke Creative Commons License 2003-07-01 18:14:52 202
Milyen gyakran van az Illatos úton "szortírozás"? Azt tudom, hogy a hivatalos két hetet nem szokták betartani...
Léleklepke Creative Commons License 2003-07-01 17:58:58 201
Árghh, hát ez az, amire neurotikus önkímélésből nem is igen gondolok, mert a végén még sírni kezdek. :(((((((((((((((((((((
A hozzászólás:
LAJKA Creative Commons License 2003-07-01 17:18:53 199
Úgy látszik, azt nem érti, hogy életmentésről van szó. azok, akik most bennt vannak, főleg a malamut, egyáltalán nem biztos, hogy életben lesznek akár egy hét vagy pár nap múlva. ha cselekedni akartok, minél előbb. Nem azért, mert annyira súlyos beteg lenne, hanem mert "kiszortírozzák" és megölik.
Előzmény:
Léleklepke Creative Commons License 2003-07-01 17:04:45 198
Sziasztok!
Nagyon rendesek vagytok, hogy ennyire mellém álltok. A Kedvesem meg kötélnek, úgy néz ki; végsóhaja az volt, hogy "na jó, csak legalább azt wárd ki, míg kiveszem a szabimat" :DDDDDDDDDDDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!