Keresés

Részletes keresés

LAJKA Creative Commons License 2003-07-01 17:18:53 199
Úgy látszik, azt nem érti, hogy életmentésről van szó. azok, akik most bennt vannak, főleg a malamut, egyáltalán nem biztos, hogy életben lesznek akár egy hét vagy pár nap múlva. ha cselekedni akartok, minél előbb. Nem azért, mert annyira súlyos beteg lenne, hanem mert "kiszortírozzák" és megölik.
A hozzászólás:
Léleklepke Creative Commons License 2003-07-01 17:04:45 198
Sziasztok!
Nagyon rendesek vagytok, hogy ennyire mellém álltok. A Kedvesem meg kötélnek, úgy néz ki; végsóhaja az volt, hogy "na jó, csak legalább azt wárd ki, míg kiveszem a szabimat" :DDDDDDDDDDDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!