|
|
|
|
 |
LAJKA
2003-07-01 17:18:53
|
199
|
| Úgy látszik, azt nem érti, hogy életmentésről van szó. azok, akik most bennt vannak, főleg a malamut, egyáltalán nem biztos, hogy életben lesznek akár egy hét vagy pár nap múlva. ha cselekedni akartok, minél előbb. Nem azért, mert annyira súlyos beteg lenne, hanem mert "kiszortírozzák" és megölik. |
|
A hozzászólás:
 |
Léleklepke
2003-07-01 17:04:45
|
198
|
Sziasztok!
Nagyon rendesek vagytok, hogy ennyire mellém álltok. A Kedvesem meg kötélnek, úgy néz ki; végsóhaja az volt, hogy "na jó, csak legalább azt wárd ki, míg kiveszem a szabimat" :DDDDDDDDDDDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|