Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
luciferke Creative Commons License 2003-06-30 18:30:49 81
Milyen érdekes, hogy a fejbelőtt postás az origón pl a Bűnügyek rovatban szerepel, de a hasba lőtt fiú is az Itthonba került. Úgy látom nincs is bulvár rovat.
Előzmény:
luciferke Creative Commons License 2003-06-30 18:13:40 80
Mily meglepő, pont tegnap írtam a bulvár rovatról (összedőlt ház, fejbelőtt postás, kisgyerekre dőlt nemtudommi) a főszerkesztőnek és helyetteseinek. Nem várok én választ, csak gondolkodjanak el rajta. Nem teszik. Nagyon érik a portál váltás. Nem tudom mit képzelnek magukról. Ha a gyerekük hal meg, majd azt is a bulvárban szeetném látni. Írj te is egy mail-t, minél több levél, annál több esély a változásra

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!