|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
hc
2003-06-30 17:07:23
|
77
|
| Ha a következő néhány napban mindenki csak az olvasói levelekre válaszolna, talán emelkedne a cikkek szinvonala. :-p |
|
Előzmény:
 |
somlai janos
2003-06-30 16:43:57
|
76
|
> Nem önmagam miatt kérdem: fôszerkesztôje nem szokott válaszolni a levelekre?
Természetesen nem látom a levelezését, de azt gondolom, hogy sok olvasói levélre válaszolhat - legalábbis erre következtetek abból, hogy időnként továbbit egy-egy hozzá érkezett levelet a témában illetékesebbnek. Nyilván még így is csak a levelek kisebb részére jut ideje: ha abból indulok ki, hogy hány olvasói levelet kapok, akkor ő szerintem simán több mint napi 24 órában írhatná a válaszait.
[kicsit később válaszolok a cikkel kapcsolatos további hozzászólásaikra is] |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|