Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hc Creative Commons License 2003-06-30 17:07:23 77
Ha a következő néhány napban mindenki csak az olvasói levelekre válaszolna, talán emelkedne a cikkek szinvonala. :-p
Előzmény:
somlai janos Creative Commons License 2003-06-30 16:43:57 76
> Nem önmagam miatt kérdem: fôszerkesztôje nem szokott válaszolni a levelekre?

Természetesen nem látom a levelezését, de azt gondolom, hogy sok olvasói levélre válaszolhat - legalábbis erre következtetek abból, hogy időnként továbbit egy-egy hozzá érkezett levelet a témában illetékesebbnek. Nyilván még így is csak a levelek kisebb részére jut ideje: ha abból indulok ki, hogy hány olvasói levelet kapok, akkor ő szerintem simán több mint napi 24 órában írhatná a válaszait.

[kicsit később válaszolok a cikkel kapcsolatos további hozzászólásaikra is]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!