Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-07-01 21:05:52 268
és vékonybél-gyulladásra is gondolnék:((

rendeződtek a dolgok???

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-30 08:07:51 267
Örülök, hogy megkaptad a mélem, az index tegnapi mélyrepülése után már ebben is kételkedtem:( Remélem, rendeződött a helyzet.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-29 21:31:57 266
3 és fél. Volt féregtelenítve, de nem most! Semmi más jel, nem is hányt, szerintem csak a kaja lehet, mert kapott pár napja új félét utána két napig nem, közbe kezdett el menni a hasa, és ma megint kapott ugyanabból és ma már pecsétel mindenhova, annyira megy a hasa.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!