|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-07-01 21:05:52
|
268
|
és vékonybél-gyulladásra is gondolnék:((
rendeződtek a dolgok??? |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-06-30 08:07:51
|
267
|
| Örülök, hogy megkaptad a mélem, az index tegnapi mélyrepülése után már ebben is kételkedtem:( Remélem, rendeződött a helyzet. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-06-29 21:31:57
|
266
|
3 és fél. Volt féregtelenítve, de nem most! Semmi más jel, nem is hányt, szerintem csak a kaja lehet, mert kapott pár napja új félét utána két napig nem, közbe kezdett el menni a hasa, és ma megint kapott ugyanabból és ma már pecsétel mindenhova, annyira megy a hasa.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|