Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-06-30 08:07:51 267
Örülök, hogy megkaptad a mélem, az index tegnapi mélyrepülése után már ebben is kételkedtem:( Remélem, rendeződött a helyzet.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-29 21:31:57 266
3 és fél. Volt féregtelenítve, de nem most! Semmi más jel, nem is hányt, szerintem csak a kaja lehet, mert kapott pár napja új félét utána két napig nem, közbe kezdett el menni a hasa, és ma megint kapott ugyanabból és ma már pecsétel mindenhova, annyira megy a hasa.
Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-06-29 20:04:49 265
köszi Fahéjnak:) bizotsan jól érzi magát nálatok:)

hát igen, mi sem akartuk elhinni, de többször láttuk meg jól meg is kergettük a csapatot:)

Tipp:

- utazás és környezetváltozással járó stressz
- izgalom
- kajaváltás
- sok konzerv habzsolva
- bekajálás és esetleg utána sok és intenzív mozgás
- nyári vírusfertőzés, kajamaradéktól , melegtől, esetleg egy nagyobb cicától

hány hónapos a cica? egyéb más jel? nem volt féregtelenítve? az is okozhat ilyet...vagy fogzás, a meg nem emésztett kajától pld., kis hányással kisérve...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!